Bez Çanta ve Karton Çanta HakkındaElde taşıma amacıyla kağıttan üretilmiş farklı ölçülerde ve gramajlarda mevcut olup geniş bir tasarım alanına sahip reklam aracıdır.

Karton Çanta, firmalar tarafından isteğe bağlı olarak farklı şekillerde imalatı yapılmaktadır. Genellikle ayakkabı mağazaları, kuyumcular, hediyelik eşya satan mağazalar, giyim mağazaları, fuar tanıtım amaçlı tüm ticari firmalar kullanılmaktadır.

Amerikan bristol kağıt, krome karton kağıt, kraft kağıt, kuşe kağıt ve gergi dönüşümlü kağıt olmak üzere farklı gramaj ve çeşitleriyle karton çanta imal edilmektedir.

Karton Çanta Modlelleri; Fuar çantası, butik çantaları, ayakkabı çantaları, reklam çantaları, resim baskılı karton çantalar, hediyelik karton çantalar ve promosyon karton çantalar.

Karton çantaların üzerine uygulanan baskı işlemleri, varak yaldız baskı, yaldız baskılı karton çanta, altın yaldız baskılı karton çanta, gümüş yaldız baskılı karton çanta, kısmi laklı karton çanta, gofreli karton çanta, kabartma baskılı karton çanta, mat selefon karton çanta ve parlak selefon işlemleri yapılmaktadır.

Karton çanta fiyatları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz..

http://www.promosyonkartoncanta.com/iletisim